REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Hasan Togar: “Projelerini Açıkla”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hasan Togar: “Projelerini Açıkla”
1.517
11 Mart 2014 - 14:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, mevcut belediye başkanının Tekkeköy için herhangi bir projesi olmadığını ki zaten 2009 yerel seçimlerinde kullandığı proje kitapçığındaki hiçbir vaadini yerine getiremediğini bu yüzden de insanlara proje sunacak yüzü olmadığını söyledi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçeye bağlı bazı mahalle ve köylerde ev toplantıları yapan Togar, burada halkın yoğun ilgisiyle ve desteğiyle karşılaştı. Togar seçmenleriyle buluşmasında “Sevgili Tekkeköy’lüler siz aşağıçinik sağlık merkezinin nerede olduğunu biliyor musunuz?” dedi.

AŞAĞIÇİNİK SAĞLIK MERKEZİNE NEREDEN GİDİLİR.
Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, mevcut belediye başkanına 2009 proje kitapçığından yüklenmeye devam ediyor. Seçmenleriyle yaptığı her toplantıda bu konu üzerine de duran Togar mevcut belediye başkanının Tekkeköy için herhangi bir projesi olmadığını zaten 2009 yerel seçimlerinde kullandığı proje kitapçığındaki hiçbir vaadini yerine getiremediğini ve bu yüzden de insanlara proje sunacak yüzü olmadığını belirtti. Togar: “Her gittiğim yerde insanlara bu projelerin hayal ürünü olduğu anlatarak soruyorum size siz aşağıçinikte bir sağlık merkezi biliyor musunuz? Ben yıllardır o bölgeye gidiyorum bırakın sağlık merkezini bir çivi bile çakılmamış. Artık tüm Tekkeköy biliyor ki mevcut başkan 2009 seçimlerinde bir balon olarak geldi. Şimdi ise bu balonun inme vakti gelmiştir. Hangi vaadine baksak hepsi elimizde kalıyor. İnsan numune olarak bir tanesini yapar. İnsanların yarın yeniden karşısına çıkacağının hesabıyla bu insanlar bana bunları sorar da dememiş sadece hayal kurmuş ve bu hayallerini ne yazık ki 2009 da çok iyi pazarlamış. Ama unutmaması gerekir ki zaman çok hızlı akıyor insanlar 2009 verilen sözleri unutmuyor ve bunun hesabını sormak için 30 Mart’a gün sayıyor. Kendisi de çok iyi biliyor ki insanlar bunun hesabını kendisinden soracak ve seçimlerden büyük bir hezimetle çıkacak.” Dedi.

 AŞAĞIÇİNİK ÇAMUR GÖLÜ
Konuşmasının devamında Togar, “Mevcut belediye başkanının çokta hakkını yememek lazım. 2009 seçim kitapçığında ki bir sözünü tuttu o da şudur ki kitapçığında Aşağıçinik sağlık merkezinin içinde çamur banyolarından bahsediyor. Belki çamur banyolarını yapamadı ama Aşağıçinik halkını da çamurun içinden çıkaramadı. Birde seçim sloganlarının içine şöyle yazdırmış “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.” sayın başkanın ayinesini tüm Tekkeköy gördü. “Tekkeköy’ün kaderini değiştiren başkan” olarak nitelendiriyor kendisini sen Tekkeköy’ü kendi kaderine terk ettin. Bu yapamadıkların sayesinde ne yazık ki Tekkeköy halen köy olmaktan kurtulamadı. Buradan kendisine tekrar sesleniyorum kendi rızanla koltuğu bırak yoksa büyük bir hezimet yaşayacaksın.” diyerek sözlerini tamamladı.

çinik

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.