REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

İbrahim Sarıcaoğlu’na Köyü Akbelen’de Büyük Destek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İbrahim Sarıcaoğlu’na Köyü Akbelen’de Büyük Destek
1.562
24 Şubat 2014 - 14:36
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Kavak Belediye Başkan Adayı İbrahim Sarıcaoğlu, köyü Akbelen’de kahvaltıya katıldı. Sarıcaoğlu kahvaltıda encümen adaylarını tanıttı.

İbrahim Sarıcaoğlu, “Çok değerli büyüklerim, köylülerim, hemşehrilerim, kardeşlerim hepinizi saygı ve sevgi muhabbetle selamlıyorum. Çok değerli büyüklerim, kardeşlerim ramazan bayramının birinci gününde burada toplandık. Orada aday adaylığımızı ilan ettik. Biz Akbelen’de, Azaklı’da, Mahmutbeyli’de, Karacalar’da, köylerimizde bir senedir sahalardayız, sizler biliyorsunuz çalışıyoruz. Hep şunu söyledik cenabı hak nasip ederse bu iş olur cenabı hak nasip ederse buna hiç kimse engel olamaz dedik. Yüce Allahım nasip etti şimdi aday olduk. Sizlerin dualarıyla biz buradayız. Allah hepinizden razı olsun. Bakın arkadaşlar bu bizim afişimiz. 1969 yılında Kavak ilçesi Akbelen köyünde doğdu yazıyor bu gurur sizindir. Allah hepinizden razı olsun bizlerde sizlerle gurur duyuyoruz. Bizim ekibimiz dimdik ayakta ufak bir çatlama yok. Allah’a şükür. Un var, yağ var, şeker var, usta da burada, müsterih olun.” dedi.

Sarıcaoğlu, Akbelen’de projelerinden bahsetti. “Kavak’ta çok ciddi atılımlar yapacağız Allah’ın izniyle. Kavak’taki en büyük problem istihdam ve işsizlik ilçemizde bulunan organize sanayisinde atıl vaziyette duran bölgeler için özellikle Rusya ile ticaret yapan büyük markaları organize sanayi bölgesine çekmek için planlamalar yapılacak ve kapasite maksimum düzeye çıkartılacak” diye konuştu..

“Organize sanayii bölgesine de iş yapabilecek ve ilçenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Küçük sanayi sitesi ilçemize kazandırılacak.

İlçemize en hayati ihtiyaçlardan biri olan su arıtma tesisi kazandırılacak. Bu sorunu SASKİ genel müdürlüğümüzle beraber çözeceğiz.

Çevrecilik anlayışımıza uygun olarak atık su arıtma tesisi kazandırılacak.

Ülkemize ayak uydurmamız artık şart. İlçemize en kısa zamanda Doğalgaz getireceğiz ve ilçe halkımızın bu çevreci, ucuz enerjiden faydalanmasını sağlayacağız.

İlçemizi mevcut kasaba havasından çıkarıp modern bir şehir görünümü sağlayacak olan TOKİ çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayacağız.

Kavak’a kültür merkezi şart arkadaşlar ben bu hizmetleri cebimden yaptırmıcam arkamızda ak parti hükümeti var bir belediyenin yüklü bir borcu varsa bilinki o belediye bu hizmetleri yapamaz. Ama ak belediye varsa yapar. Diğer parti kazandığı zaman borcunumu ödeyecek yoksa kavak için hizmetmi yapacak imkansız yapmaz hükümetten destek alamazlar bunu onlarda biliyorlar. şuan spor bakanımız syn. Çağatay kılıç bey bize spor salonu. kapalı yüzme havuzu. 2 adet halı saha. sözünü zaten aldık.daha bunlar başlangıç arkadaşlar biz bunları el ele verip yapacağız. Daha yapacak çok işimiz var.” diyerek sözlerini tamamladı.

SOSYAL HAYATI ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ
“İlçemizin sosyal hayatı zenginleştirecek bir Kültür Sitesini ilçemize kazandıracağız. Kültür Sitemizin içinde: Sinema, konferans salonları, kütüphane, internet salonu, Yaşar Doğu Müzesi, Topluma Kazandırma Kurslarının düzenleneceği çok amaçlı salonlar, çocuklar için oyun alanları bulunacaktır.

İlçemizin en önemli eksiklerinden biri de ilçemizde hiçbir otelin olmayışı, en kısa zamanda ilçemize bir Kent Otel kazandıracağız. Bir girişimci getireceğiz.” diyen Sarıcaoğlu vatandaşlardan desteklerini istedi.

Sarıcaoğlu “Yine ilçemizi bir kasaba havasından çıkarmak için modern bir Kapalı Pazar Yeri yapacağız. Yol, kaldırım çalışmaları ve her mahalleye çocuk parkı kazandırma çalışmaları yapacağız. Doruk Hayvan Pazarı ile ilgili bir çalışmamız olacak.” diyerek konuşmasını tamamladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.