REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

İshak Taşçı, “Metin Burma, eski kitapçığı sunsa da olurdu”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İshak Taşçı, “Metin Burma, eski kitapçığı sunsa da olurdu”
1.249
03 Mart 2014 - 12:32
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yoğun bir tempoyla yürüttüğü seçim kampanyası dâhilinde Köselli, Kesilli ve Saray Köy’de köy sakinleriyle buluşarak proje ve hedeflerini anlatan Taşçı, “Mevcut belediye başkanı Sayın Burma, yeni bir proje kitapçığı hazırlamış. Sanki bir önceki dönem seçilirken söz verdiği 81 projeyi hayata geçirmiş gibi. Kitapçığa verdiği emeğe yazık etmiş. 5 sene önceki proje kitapçığını sunsa da olurdu. Çünkü hemen hemen hiç biri hayata geçmedi” dedi.

ESKİ KİTAPÇIĞI SUNSA DA OLURDU
Aday Adaylığı dönemi dahil olmak üzere bütün köylere gittiklerini ifade eden İshak Taşçı, “Atakum’da kalkınma hamlesi başlayacaksa bunun köyler olmadan olmayacağını anlatmıştım. Köylerimiz için çok ciddi projelerimiz olduğunu biliyorsunuz. Hedefimiz bu güzel coğrafyayı sizlerle birlikte hak ettiği noktaya getirmektir. O günden bu güne çok zaman geçti. Aday olmadan proje hazırlamayan arkadaşlar aday olduktan sonra proje kitapçıkları hazırladılar. Gerçi kitapçıklara baktığımızda bu kadar zahmete girmelerine gerek olmadığını üzülerek gördüm. Bizim projelerimizin birçoğunu isimlerini değiştirerek projem diye anlatıyorlar. Mevcut belediye başkanı Sayın Burma, yeni bir proje kitapçığı hazırlamış. Sanki bir önceki dönem seçilirken söz verdiği 81 projeyi hayata geçirmiş gibi. Kitapçığa verdiği emeğe yazık etmiş. 5 sene önceki proje kitapçığını sunsa da olurdu. Çünkü hemen hemen hiç biri hayata geçmedi” diye konuştu.

KÖYLER GELİŞİMİN ANAHTARI OLACAK
Köyleri 5 yıl boyunca aklına getirmeyenler şimdilerde sizin karşınızda ne söyleyecek sözleri kalmadığını ifade eden Taşçı, “Hepinizin bildiği gibi benim bir duam vardı. Eğer bugün eleştirdiklerim gibi olacaksam, söylediklerimi yapamayacaksam, istihdam, yatırım ve adına yapılması gerekenleri hayata geçiremeyeceksem Allah bana bu adaylığı nasip etmesin demiştim. Bugün yine aynı duamı ediyorum. Rabbim şu andaki mevcut belediye başkanı gibi verdiğim sözleri yerine getiremeyeceksem bana bu görevi şimdiden nasip etmesin diyorum. Köyler için Atakum belediyecilik tarihinin en kapsamlı projelerini hazırlayarak karşınıza çıktım. Yayla Konaklama Tesisleri, Seyir Tesisleri ve Motelleri, Köy Konakları, Ağaç Aş. Projelerimizin yanı sıra diğer birçok projemiz de bu alanlarda hayata geçecektir. Köylerimizi unutmak bir yana Atakum’un yeni kazanacağı kimliğin en önemli parçası haline getireceğiz. Turizm adına en önemli hamlelerimizi buralarda sizlerle birlikte hayata geçireceğiz. Köylerimiz sadece seçim zamanlarında hatırlanan yerler olmaktan çıkacak. Biliyorsunuz seçim dönemlerinde söz vermek kolaydır ama sözünün eri olmak zordur” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.