REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Metin Burma, “Atakum, nadide bir kumaştır.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Metin Burma, “Atakum, nadide bir kumaştır.”
1.266
27 Şubat 2014 - 5:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakent ve Yeşildere Spor ve Kültür Evleri’ni ziyaret ederek, burada kurs gören mahalle sakinleri ile buluşan Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Atakum, nadide bir kumaştır. Bu kumaşı ancak usta terziler işleyebilir. Sizin elinizde böyle bir kuşamınız var, acemi terziye mi? usta terziye mi? emanet edeceksiniz, şimdi onun kararını vereceksiniz”” dedi.

Bölgelerin ihtiyaçlarına yönelik kapalı pazar yerleri, düğün salonları, sosyal ve sportif tesisle,parklar yaptıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Burma, “Bunların yanı sıra Çakırlar Korusu, Yaşam Park, Emek Park,Atakum Kültür ve Sanat Merkezi gibi Türkiye çapındaki projelere de imza attık. Atakum’un dört bir yanında elimizin değmediği, hizmetin gitmediği tek bir bölge kalmadı. Atakum’u Karadeniz’in yıldızı yaptık. Önümüzdeki dönem Türkiye’nin yıldızı yapmak için daha iyi işlere imza atacağız.”diye konuştu.

Kendisinin hazırladığı, göz nuru dökerek çizdiği, emek verdiği gelecek projelerinden oluşan kitapçığı yakında halka ulaştıracaklarını da söyleyen Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Atakumlu zaten her şeyi görüyor,biliyor ama o kitapçığı eline alan, insanları anlamaz,düşünemez sanan siyasi körler bile işte gerçek proje bunlardır diyecekler. Atakumlu iyi bir seçicidir.Bu yüzden nadide bir kumaş olan Atakum’u, bugüne kadar tek bir elbise dikmedikleri halde iyi bir terziyim diye ortaya çıkan,bununla kalmayıp Atakum’u kötüleyen, karalayanlara değil benim gibi onlarca proje kazandırmış yani elbise dikmiş usta bir terziye emanet edeceklerdir.Böylece,Atakum’un işlenmesine,gelişmesine devam ederek, Türkiye’nin yıldızı olmasına katkı sağlayacaklardır ” şeklinde konuştu.

Halkla iç içe, el ele vererek çok güzel bir dönemi geride bıraktıklarının da altını çizen Atakum Belediye Başkanı Başkan Burma ,konuşmasını şöyle sürdürdü:”Halkımı kırmadan, onların iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya gayret gösterdim. İş hayatımdan siyasetin içinde olduğum onlarca yıldan bugüne kadar yaptığım çalışmalarda, alnıma hiç leke sürmedim,hak yemedim,kimseyi incitmedim. Ben insanları seviyorum. Benim arkamda hiç hükümet desteği olmadı. Halkın verdiği güçle son derece başarılı yıllar geçirdim.Zenginliğim olmadı,hatta başkanlık öncesi mimarlık yaparken kazandıklarımı da bu yolda kaybettim ama Metin Burma deyince herkes iyi bir şeyler söylüyor ya, bu da bana yetiyor. Her zaman işimi kendimi vererek,gayretle,dürüstçe,kamu yararını gözeterek yaparım.Belediyeciliği de iyi bilirim.Hayatımın büyük bölümü bu alanda çalışarak geçtiği için bilgi ve birikimim de vardır. Atakumluların mutluluğu için gecemi gündüzüme katarak bir çok iş ve proje ürettim. Halkımız bunu değerlendirir, hak ettiğim kadar emeğimin karşılığını takdir eder diye düşünüyorum. Düzgün ve dürüst insanları koruyarak, aslında kendinize,geleceğinize de sahip çıkmış olacaksınız. Bugüne kadar önce Allah’a, sonra halka güvendim.Her zaman da böyle olacaktır”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.