REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Milletvekili Mustafa Demir: Halkımız Tüm Karamsarlıklarına Noktayı Koydu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Milletvekili Mustafa Demir: Halkımız Tüm Karamsarlıklarına Noktayı Koydu
1.340
31 Ağustos 2013 - 11:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti iktidarının hizmet, çalışma, hedef ve projelerinin halkın kafasındaki tüm karamsarlıkları ortadan kaldırdığını belirterek, “Halkımız bize inanıyor, güveniyor, bu güven artarak devam ediyor.” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Havza ilçesinde köy ziyaretleri gerçekleştirdi. AK Parti Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Şahin ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Milletvekili Mustafa Demir, Şeyhali, Kamlık, Çamyatağı, Sofular, Ekinpınarı, Elmacık, Erikbelen, Yeşilalan, Boyalı, Şehler ve Yaylaçatı köylerini ziyaret etti. Köy sorunlarını yerinde dinleyen, görüş ve önerileri alan Demir, güzergahtaki çalışmaları inceledi. Köy içerisinde muhtar ve köylülerle gezen Demir, sorunları yerinde gördü, daha sonra köylülerle toplantı yaptı, talepleri dinledi.

İktidarları döneminde köylere hizmet noktasında önemli çalışmaların yapıldığını, sorunların büyük kısmının çözüldüğünü ifade eden Demir, yapılması gereken çalışmaların da projelendirilerek önümüzdeki süreçte sorunların tamamen ortadan kaldırılmasının hedeflendiğini kaydetti. Vatandaşa samimi bir şekilde yaklaşıp, hizmette doğru tespit ve imkanlar ölçüsü de göz önüne alınarak, acil ihtiyaçlardan itibaren köy sorunlarının giderildiğini vurgulayan Demir, “Halkımız haklı olarak AK Parti iktidarına güveniyor, başka hükümetler gibi olmadığını biliyor. Vatandaşının sorunlarını dert edinen bir hükümetin, halkını yalnız bırakmayacağını, refah düzeyenin, yaşam kalitesinin artması için var gücüyle çalışacağını biliyor, görüyor. Yerelde ve genelde büyük Türkiye hazırlıkları hızla sürüyor. Köyünden, mahallesine kadar her bir nokta kıymet verilen millet için kaliteli, daha yaşanılabilir hale getiriliyor. Eksiklikler mutlaka vardır. Bunlarda yapılan köy ziyaretlerinde yerinde görülüyor, giderilmesi için gerekli önlemler alınıyor.” şeklinde konuştu.

AK Parti iktidarının hizmet, çalışma, hedef ve projelerinin halkın kafasındaki tüm karamsarlıkları ortadan kaldırdığının altını çizen Demir, “Halkımız bize inanıyor. Her bir vatandaşımız AK Parti noktasında birleşiyor. Akıllarda hiç bir soru işareti kalmasın. Soru işaretleri bizim partimiz içerisinde olmaz. Şeffaf, doğru, hakkı gözeten bir yolda hızla ilerleniliyor.” diye konuştu.

Demir, Türkiye’yi daha güzel günlerin beklediğini de sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.