REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Mustafa Kamalak Saadet Partisi Samsun Mitinginde Konuştu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mustafa Kamalak Saadet Partisi Samsun Mitinginde Konuştu
2.195
15 Mart 2014 - 10:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, “Allah’ın izni ile İslam Birliği kurulacak ve buna kimse mani olamayacak” dedi.

SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda miting düzenledi. Düzenlediği mitingde vatandaşlara seslenen Kamalak, “Bugün önemli bir gündür. Bugün Müslüman Samsun’dayız. TBMM’miz Maraş’a Kahraman, Urfa’ya Şanlı, Antep’e de Gazi unvanını vermiş ise yüce milletimiz de Samsun’un için ‘Müslüman’ ifadesini uygun bulmuştur. Bugünkü Samsunumuz Selçuklular tarafından kurulmuş ve o tarihten bu yana ‘Müslüman Samsun’ diye anılmıştır çünkü burası evliyalar, şehitler diyarıdır” diye konuştu.

“İSLAM BİRLİĞİ KURULACAK”
İktidara geldiklerinde İslam Birliğini kuracaklarını belirten Kamalak, “Allah’ın izni ile İslam Birliği kurulacaktır ve buna kimse mani olamayacaktır. İslam Birliğinin temelleri G-8 ile atılmıştır. İnşallah Saadet iktidarı o binayı tamamlayacaktır. İslam Birliğini sizlerin gayetleri ile tesis edecektir. Önümüzde bir seçim var ve çok önemli bir seçimdir. Burada sadece belediye başkanlarımızı seçmiş olmayacaksınız. Aynı zamanda İslam birliği için bir temel taşı koymuş olacaksınız. Bir temel taşını da Müslüman Samsun’a dikmiş olacaksınız” şeklinde konuştu.

“RÜŞVET ALAN DA VEREN DE MELUNDUR”
Belediyeciliğin SP’nin işi olduğunu ifade eden Kamalak konuşmasında, “Hizmet bizim işimizdir. Belediyecilik Milli Görüş’ün, Saadet Partisi’nin işidir. Biz iktidara geldiğimiz zaman, ‘Kula hizmet, hakka ibadet’ düşüncesi ile hareket ederiz. Bu sebeple biz gerek belediyelerde gerekse bakanlıklarda göreve geldiğimiz zaman bütün belediyelerin giriş kapılarına, ‘Rüşvet alan da verende melundur’ tabelalarını asmıştık. Bizden önce belediye kapılarında bu tabelalar var mıydı? Bizden sonra tabelalar muhafaza edildi mi? Bizden sonra gelenler o tabelaları indirdiler adeta zihinlere, ‘Rüşvet alan da veren de memnundur’ fikrini yerleştirmeye çalıştılar” görüşlerine yer verdi.

“YENİ BİR TÜRKİYE İÇİN SÖZ VERİYORUM”
Çarenin seçmenler olduğunu belirten Kamalak, “Çare sizlersiniz. Bütün bu problemler için çare sizlersiniz. Emin olun Türkiye’miz sizleri bekliyor. İslam alemi sizleri bekliyor. Yaşanabilir bir Türkiye için geceyi gündüze katarak çalışmaya var mısınız? İslam Birliğini kurmak için var mısınız? Milletimizin saadet ve selameti için yaşanabilir bir Türkiye için, yeniden büyük Türkiye’yi kurmak için, yeni bir dünya için, hakkı hakim kılmak için canla başla çalışacağıma söz veriyorum. Sizler de şahit olun ki benim de karşıma mezar taşımı çıkarsalar Allah’ın lütfu ile dönmeyeceğime söz veriyorum” ifadelerini kullandı.
Kamalak, partisinin belediye başkan adaylarını tanıttıktan sonra kara yolu ile Trabzon’a hareket etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.