REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Samsun Büro Memur-Sen’den Karanfil’e ziyaret

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Samsun Büro Memur-Sen’den Karanfil’e ziyaret
1.273
08 Ekim 2013 - 22:22
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Samsun Büro Memur-Sen Yönetim Kururlu Başkanı Mustafa Karabiber, Yönetim Kururlu Üyeleri Barbaros Aydurmuş, Osman Çırak ve Kazım Alakuş ile birlikte, Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı İdris Maden’in katılımı ile, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Arslan Karanfil’i Makamında ziyaret etti.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Maden, Gençlik ve Spor Bakanlığında Büro Kolunda yetkili sendika olduklarını, Gençlik ve Spor Bakanlığının çalışanlarının sorunların çözümünde yetkililerin ziyaretlerinin önemini belirterek, yetkili sendika olarak çalışanların haklarının alınması noktasında yanlarında olduklarını belirti.

Samsun Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Karabiber, Sayın Müsteşarım, Samsun Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğünde de Türkiye genelinde olduğu gibi yetkili sendika olarak görev yaptıklarını, Gençli Ve Spor Müdürlüğü üyelerinin sorunlarının çözümü noktasında bizlere vermiş olduğunuz destekten dolayı, Sayın Bakanımız Suat Kılıç’a Şahsınıza teşekkür ederiz. Çalışanların verimli olmaları ve haklarının aranması noktasında ciddi gelişmelerin yaşandığını, bunların daha ileri seviyelere taşınması ve Gençlik ve Spor Bakanlığında verimin artacağını, gelinen noktada gelişmelerin memnuniyet verici olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Samsun Gençlik ve Spor Çalışanlarının taleplerinin anlatan Karabiber, ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildirdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, ziyaretçilere hoş geldiniz dedi. Sendikaların çalışanların haklarının alınması noktasında önemli bir görevi yerine getirdiğini, çalışanların sorunlarının çözümünün kurumun imkânları ile yapıldığını. Mesai kavramı gözetmeden çalıştıklarını, çalışanlar ile ilgili taleplerin değerlendirilerek hizmetin en iyi olması noktasında iyileştirmeler yapıldığını beyan ederek, Gençlik ve Spor Çalışanlarının huzur ve refah içinde görev yapmaları için her türlü imkânın sağlandığını beyan etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.