REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Taşçı: “15 Yılda Turizm İçin Ne Yaptın?”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Taşçı: “15 Yılda Turizm İçin Ne Yaptın?”
1.239
17 Mart 2014 - 13:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Taflan’da açılan ve vatandaşlar tarafından büyük bir ilginin gösterildiği seçim Bürosu açılışında, mevcut belediye yönetiminin 15 yıldır iş değil laf değil, ürettiğini belirterek Atakum’un hizmetle üretme vaktinin geldiğini belirtti. Açılışa Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin, önceki dönem Ak Parti Samsun İl Başkanı Ali Akyüz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan ve Atakum Belediye Meclis Üyesi adayları da katıldı.

ATAKUM HALKI’NDAN ÖZÜR DİLEMEN GEREKİYOR

Belediye başkanlığı makamının, hizmet üretme makamı olduğunu ancak Sayın Metin Burma’nın hizmet üretmek yerine laf ürettiğini belirten Taşçı, “Atakum Halkı ilçemizde yaşananların farkında. Atakum Halkı üretilen ya da üretilmeyen hizmetlerin de farkında. Belediye başkanlığı makamında 15 yılını dolduran bir başkan soruyorum. Diyorum ki 15 yılda adı turizm ilçesi olarak geçen Atakum için Turizm adına hangi projeyi ürettin. Hangi tesisi hayata geçirdin. Hangi yatırımcıyı bölgeye çektin. Geçtiğimiz seçimlerde seçilirken söz verdiğin onlarca otel yatırımından hangisini hayata geçirdin. Sahil için ne yaptın. Doğa turizmi için bir cennet niteliğinde olan köylerimizde hangi projenle var oldun. Bunca zaman turizmle ilgili tek bir projesi olmayan bir belediye başkanı halkın karşısına nasıl çıkar. İnsan hiç sıkılmaz mı, halkından utanmaz mı? Özür dilemez mi? Evet özür dilemen gerekiyor. İstihdam adına, turizm adına, hizmetler adına, hiçbir şey yapmadım. Ben iyi bir belediye başkanı olamadım. Sizlere hak ettiğiniz hizmetleri getiremedim diye özür dilemen lazım” diye konuştu.

HANİ SEN DÜRÜST BAŞKANDIN

Mevcut belediye başkanı Metin Burma’nın dürüstlükten dem vurduğunu ama insanların gözlerinin içine bakarak yalan konuşmaktan çekinmediğini ifade eden İshak Taşçı, “Bir kişi gece gündüz, her konuşmasında, reklamlarında dürüstlükten bahsediyorsa o kişiden bunu beklersiniz. Yaptıklarını anlattıkları ve vatandaşa dağıtılan kitapçığa herkes bir göz atsın. Önceki dönem AK Parti Belediyesi döneminde yapılan belediye hizmet binasına sadece kat atan Sayın Burma, tam 8 sayfa hizmet binasının açılışı vermiş. Kendi yapmadığını bir binayı, muhteşem açılış diye vermek mi dürüst başkanlık. Kitapçıkta çok daha fazla böyle detaylar var. Ama en önemlisi madem dürüstsün, belediyenin borcunu da açıkla. Türkiye’nin en fazla gelir elde ikinci belediyesi olmasına rağmen, belediyenin arsalarını binalarını satmasına rağmen ve ayrıca borç almasına rağmen ortada kayda değer tek bir hizmet yok. Ama 60 Trilyona yakın borç var. Ne oldu. Bu kadar parayı ne yaptın. Nereye harcadın. Milletin parası nereye gitti. Sen kitapçıklarında başkalarının emekleri üzerinden prim yapacağına bunları açıkla. Haydi dürüst ol. Bu paralar nereye gitti” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.