REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“Tekkeköy İktidara Yürüdü”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Tekkeköy İktidara Yürüdü”
2.287
16 Mart 2014 - 17:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar: “İlçemiz’de gelen misafirlerimizi ağırlayacağımız bir restoran ve çay bahçemizin olmamasına rağmen Mevcut Başkan ilçemizi Tokyo ve Pekin’le bir tutması komiklikten başka bir şey değildir.” Dedi.

İlçeye Bağlı 19 Mayıs mahallesinde düzenlediği açık hava mitinginde on binlere seslenen Ak Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar; “Yalanla dolanla siyaset yapılmaz, Mevcut Belediye Başkanının 2009 yılında verdiği imar sözünü, nasip olursa Halkımızın verdiği kararla Ak Parti ailesi olarak hep birlikte çözeceğiz.” Dedi.

“İLÇEMİZİN BOŞ SOKAKLARINDA KÖPEKLER CİRİT ATIYOR”

Seçim çalışmaları kapsamında İlçeye Bağlı 19 Mayıs Mahallesi Pazaryeri Mevkii’nde düzenlediği açık hava mitinginde on binlere seslenen Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar “Geçen beş yıl içinde Tekkeköy İlçesinde hizmete dayalı olarak bir taş bile dikilmemiştir. Gelen misafirlerimizi ağırlayacağımız bir restoranımızın bile olmadığı bir ilçede geçen beş yıl içerisinde gözle görünür bir hizmetle karşılaştınız mı?” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti. “Kıymetli Tekkeköy’lü hemşerilerim; Yanı başımızda şehirleşen ve gelişen bir Canik ve Çarşamba İlçesi var. Tekkeköy İlçemiz ise göç veren, sokaklarında köpeklerin cirit attığı, gelen bir misafirimizi dahi ağırlayamayacağımız bir bahçesinin, bir restoranın dahi olmadığı bu ilçeyi halen Pekin ve Tokyo’ya benzetmesi komiklikten başka bir şey değil. Mevcut Başkanın Beş yıl önce verdiği sözler ve vaatler maalesef yalan ve dolandan başka bir şey değildir.” Dedi.

“SÖZ VERİYORUM BU ÇİLE BİTECEK”

Togar, “Mevcut Belediye Başkanı acaba bu dönem benim değerli hemşerilerime ne yalan ve boş vaat sözü verdi? çok merak ediyorum. Verdiği hiç bir sözü yerine getiremeyen bir belediye başkanını gelecek dönemde de hiç bir sözünü yerine getirmeyeceği aşikârdır.” diyerek sözlerine şöyle devam etti. “Ey Limanlar halkı, mevcut Belediye Başkanı 5 Yıl önce burada sizik tozundan kurtaracağım demedi mi? Bu da yetmezmiş gibi sadaka dağıtır gibi 6 torba kömür dağıtan biri bu sözlerini tutabilir mi. Ama ben söz veriyorum bu çile bitecek hiç kuşkunuz olmasın.” Dedi.

“SOSYAL BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ”

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, göreve geldiği andan itibaren yolun kenarında bulunan binayı ilçe hastanesi olarak hizmete açacağını söyleyerek şöyle devam etti: “Lojmanlar Parkını İlçemiz için bir Kent Ormanı haline getirip bir Doğu Park gibi hafta sonları ailece piknik yapabileceğimiz bir yer haline getirip içine ise akşamları ilçemize gelen misafirleri ağırlayacağımız restoran ve kafeteryası olan bir sosyal tesis haline getireceğiz. Aşağıçinik Belediye Hizmet binası yerine Kız Meslek Lisesi yapacağız. Kutlukent’te modern bir Anadolu Lisesi, Belediye Hizmet Binasını ise Sağlık Meslek Lisesine çevireceğiz. Değerli hemşerilerim Basketbol, Voleybol ve Tenis Kortu bulunan, içinde tiyatro, sinema salonu, restoranları, kafeteryaları, çay bahçeleri olan mükemmel bir gençlik merkezi benim insanımın da hakkı değil midir? soruyorum. Kurtuluş mahallesindeki ormanlık alanın eteklerine içinde kır kahveleri,restoranları,çocuk oyun parkları, piknik, mesire yerleri ve yapay gölüyle donatılmış güzel bir tesis olması benim insanımın da hakkıdır.” Dedi.

“TAPULARINIZI BİZ VERECEĞİZ”

Togar, Mevcut Belediye Başkanın’nın 15 Yıldır Kutlukent halkına bir çocuk parkını dahi çok gören, yalan ve boş vaatlerden başka bir şey vermeyeceğini belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Ey Kutlukent 15 Yıldır size bir çocuk parkını dahi çok gören, yalan makinesi Yüksek Mimardan kurtulmanıza çok az kaldı. Size söz veriyorum 1 yıl içinde imarsız mahallemiz kalmayacak ve 15 yıldır sizi kaçak sayılan binalarda oturtan Belediye Başkanına inat tapularınız vereceğiz. Büyüklü sana sesleniyorum, hak ettiğiniz Anadolu Lisesine seneye kavuşacağınıza söz veriyorum. Düğün salonunuzun yanına, 80-100 kişilik görüşmelerini tamamladığımız bir Tekstil Fabrikası en kısa zamanda hizmete girecek. Gökçe, Karaoğlan, Şakir abi, Mustafa abi beni iyi duyun yolunuzu bu yaz inşallah asfalt olarak kullanacaksınız. Ey benim bahtsız Çay mahallem, Cumhuriyet mahallem, Kutlukentim sizlere de söz veriyorum 1 yıl içinde doğalgazınızı kullanacaksınız.”diyerek sözlerine son verdi.

iktidar1

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.