REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: “Helikopterli Hastane Nerede?”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: “Helikopterli Hastane Nerede?”
1.182
19 Mart 2014 - 15:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar düzenlemiş olduğu toplantıda mevcut belediye başkanını sert sözlerle eleştirdi.

Togar, CHP’li zihniyetin yeni bir proje üretmek yerine  mevcutları yenileyip ve süsleyip halka sunduğunu ifade ederek, ilçede bulunan parkların madde bağımlıları ve satıcıları ile dolduğunu ve vatandaşın ailesi ile oturamadığını iddia etti.

HELİKOPTERLİ HASTAHANE NEREDE

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, mevcut belediye başkanına 2009 proje kitapçığından yüklenmeye devam etti. Seçmenleriyle yaptığı her toplantıda bu konu üzerine duran Togar: “Mevcut Belediye Başkanı’nın Tekkeköy için herhangi bir projesi olmadığını zaten 2009 yerel seçimlerinde kullandığı proje kitapçığındaki hiçbir vaadini yerine getirememesinden belli. Bu yüzden de insanlara proje sunacak yüzü olmadığını her gittiği yerde insanlara anlatıyorum. Bu projelerin hayal ürünü olduğu anlatarak soruyorum size; Siz Aşağıçinik’te bir sağlık merkezi biliyor musunuz? Ben yıllardır o bölgeye gidiyorum bırakın sağlık merkezini bir çivi bile çakılmamış. Hastane yapıyordu, hastanenin çatısına helikopter iniyordu, bu helikopter acaba Pekin’e mi? yoksa Tokyo’ya mı? İndi çok merak ediyorum. Artık tüm Tekkeköy biliyor ki mevcut başkan 2009 seçimlerinde bir balon olarak geldi. Şimdi ise bu balonun inme vakti gelmiştir. Hangi vaadine baksak hepsi elimizde kalıyor. Ya insan numune olarak bir tanesini yapar. İnsanların yarın yeniden karşısına çıkacağının hesabıyla bu insanlar bana bunları sorar da dememiş. Sadece hayal kurmuş ve bu hayallerini ne yazık ki 2009 da çok iyi pazarlamış. Ama unutmaması gerekir ki zaman çok hızlı akıyor. İnsanlar 2009’da verilen sözleri unutmuyor ve bunun hesabını sormak için 30 Mart’a gün sayıyor. Kendisi de çok iyi biliyor ki insanlar bunun hesabını kendisinden soracak ve seçimlerden büyük bir hezimetle çıkacaktır.” Dedi.

AŞAĞIÇİNİK ACINACAK HALDE

Konuşmasının devamında Togar: “Mevcut Belediye Başkanı’nın çok da hakkını yememek lazım. 2009 seçim kitapçığında ki bir sözünü tuttu. O da şudur ki; Kitapçığında Aşağıçinik sağlık merkezinin içinde çamur banyolarından bahsediyor. Belki çamur banyolarını yapamadı ama Aşağıçinik halkını da çamurun içinden çıkaramadı. Birde seçim sloganlarının içine şöyle yazdırmış; “ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sayın başkanın ayinesini tüm Tekkeköy gördü. “Tekkeköy’ün kaderini değiştiren başkan” olarak nitelendiriyor kendisini. Sen Tekkeköy’ü kendi kaderine terk ettin. Bu yapamadıkların sayesinde ne yazık ki Tekkeköy halen köy olmaktan kurtulamadı. Buradan kendisine tekrar sesleniyorum kendi rızanla koltuğu bırak yoksa büyük bir hezimet yaşayacaksın.” diyerek sözlerini tamamladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.