REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: Köylerimiz Kararını Verdi “Durmak Yok Yola Devam”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: Köylerimiz Kararını Verdi “Durmak Yok Yola Devam”
1.367
24 Mart 2014 - 16:35
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçeye bağlı Yazılar Köyü şenlik alanında açık hava mitingi yapan Togar, şenlik alanını dolduran binlerce seçmenine seslendi. Togar; “Benim bütün servetim bu meydanı dolduran siyasi görüşü ne olursa olsun Tekkeköy sevdalılarıdır. Ben sizleri buraya zorlamı getirdim, ama görüyorum ki benim köylerim kararını vermiş ‘Durmak Yok Yola Devam Diyor’” Dedi.

Togar; “Sevgili dostlarım, bizler sizleri buralara zorlamı getiriyoruz? Hadi on araba yirmi araba zorla getiriyoruz peki buraya akın eden iki binden fazla araba buraya nasıl geliyor? Hepsini zorla getirmenin imkânı var mı? Bu gönül bağı değildir de nedir. Bunu görmemek için kör olmak gerekir. Sizler buralara geldiğiniz için hakaretler alıyorsunuz bunları sakın kendi üzerinize almayın. Bunların hepsini ben kendi üzerime alıyorum. Elli beş yaşında olan bir büyüğümüz olan mevcut belediye başkanı bu alanları dolduruyorsunuz diye kendi ilçesinin insanına hakaret eder mi? Herkes şapkasını önüne alsın düşünsün sen bu insanlara ne verdin ki senin peşinden gelecekler. Ama artık şapka düştü kel göründü. Kendisi de seçimden büyük bir hezimetle ayrılacağını bildiği için iyice bunalıma girdi ne söylediğini bilmiyor. Kulağından çıkan lafı duymuyor. Gözü kör kulağı sağır olmuş. Seçim kaybetmenin telaşı onu şimdiden sarmış. Ben iki kez seçim kaybettim ama onurumu hiç kaybetmedim bunun en büyük göstergesi bu alanları dolduran binlerce Tekkeköy sevdalısı olan sizlersiniz.” Dedi.

KÖYLERİMİZİ KANDIRAMAZSIN

Togar ; “Mevcut başkan beş yıl önce bir kitap dağıttı ve hepimizi hayallere daldırdı. Beş yılın sonunda gözlerimizi bir açtık ki Tekkeköy halkına reva görülen; altı torba kömür ve elli Tl’lik alışveriş fişi. Mevcut başkan o kadar aciz durumda ki seçim gidiyor diye köylerimize bile kömür gönderiyor. Ey başkan köyde kömür sobası var mı, yok mu onu bile bilmiyorsun birde kalmış bu köylere hizmet ederim diyorsun. Beş yıl önce yalanlarımla Tekkeköylüleri nasıl uyuttuysam bu seferde köylüleri uyuturum diyor. Ey köylü kardeşlerimiz bu adam beş yıl önce söyleyebileceği bütün yalanları söyledi zaten sizlere anlatacak yalanı kalmadı. Hepinizin ilçede eşi, dostu, akrabaları var onlara sorun anlatsınlar size. Soruyorum sizlere beş yıl önce bu köylerde cenaze, düğün yok muydu? Beş yıl önce neredeydin? Bu köyler senin ilçenin köyleri değil miydi? Şimdi mi aklın başına geldi. Siz değil miydiniz köyler belediye seçimlerinde oy kullanmasın diye anayasa mahkemesine giden? Şimdi ne oldu da buralara hizmet etme aşkı sizde hâsıl oldu.” Dedi.

BEN SİZLERE BAŞBAKANIMIZIN EMANETİYİM

Togar; “Ben sizlere başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emanetiyim. Sizlere onun selamını getirdim. Benim köylüm ahde vefalıdır kendisine hizmet edeni asla unutmaz. Bu zamana kadar her zaman nasıl sizin yanınızdaysak bundan sonrada sizlerin hep yanında olacağız. Köylerimizde işsizlikle alakalı Allahın izni ile hiçbir sıkıntımız olmayacak. Hiçbir gencimiz iş aramak için köyünden çocuğundan çoluğundan, eşinden dostundan ayrılmak zorunda kalmayacak. Hiçbir köyümüzde yol, su, altyapı ve kanalizasyon sorunu olmayacak. Köylerimiz için sağlık otobüsümüz olacak. Rutin sağlık taramalarıyla köylerimizde sağlık sorununu çözeceğiz. Köylerimizden ilçemize ürünleriniz satmak için gelen kadınlarımıza günde bir öğün yemek yiyebilecekleri sıcak bir kadın dinlenme evine kavuşturacağız. Evlenemeyen gençlerimizin düğünlerinde yardımcı olacağız. Evini yapamayan köylü vatandaşımızın evini yapacağız. Bunlar hayal değil arkamızda başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Allahın izni ile yapamayacağımız hiçbir sözü sizlere vermiyoruz.” Dedi.

yola1

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.