REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Togar: “Siyaset Laf Kalabalığı İle Yapılmaz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Togar: “Siyaset Laf Kalabalığı İle Yapılmaz.”
1.216
03 Mart 2014 - 15:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Seçimlere sayılı günler kala Tekkeköy’de siyasetin dozu hızla artmaya başladı. Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, mevcut Belediye Başkanının yapmış olduğu açıklamalara tepki gösterdi. Hasan Togar mevcut başkanın 2009 yılında bastırdığı seçim kitapçığı üzerinden yüklenerek şu şekilde konuştu: ”2009 yılında bastırmış olduğun kitapçıktaki projelerin acaba hangisini yaptın. Hadi bir hayal kurdun bir kitapçık bastırdın bu kurduğun hayalindeki Sanayi Hizmet Binasını Kime sattın soruyorum.” Dedi. Hasan Togar konuşmasına şu şekilde devam etti:”2009 Yılında Seçim çalışmaları kapsamında bastırmış olduğu kitapçıktaki projelerinin acaba hangisini yaptı. Tekkeköylü hemşerilerime boş vaatlerden başka ne verdi buradan soruyorum. Tekkeköylü hemşerilerim hayallerini satan bir başkan değil üreten, geliştiren ve verdiği sözün arkasında durmasını bilen bir başkan istiyor. Mevcut Belediye Başkanı Her konuşmasında Tekkeköy’ü Tokyo’ya Japonya’ya tanıtmaktan bahsediyor. Sen Tekkeköy’ü Tokyo’ya Japonya’ya tanıtmadan önce, iki saatlik ilerde olan Ordu ilimize tanıt. Mevcut Belediye Başkanı Hayal Kurmaktan başka bir icraatı yok.” Dedi.

“ SİYASET LAF KALABAĞI İLE YAPILMAZ.”

Ak Parti Tekkeköy belediye başkan adayı Hasan Togar mevcut başkana şu şekilde yüklenmeye devam etti: ”Ben yalan, iftira ve desiselere dayalı olarak siyaset yapmıyorum. Mevcut Belediye Başkanı 2009 yılında Kendisinin Tekkeköy halkına vaat ettiği kitapçığı elime alıyorum ve halkımıza soruyorum. Bu vaatlerin hangisini gerçekleştirdi diye. Halkımız da kendisine yapılan hizmetleri ve vaat edildiği halde yapılmayan hizmetleri tek tek söylüyor. Hiç kimse vatandaşlarımızı balık hafızalı olarak görmesin. Bu kitapçığı kendisi bastırdı. Vaatleri kendisi yaptı. Belediye başkanı olarak vaatlerinin hangisini yapıp yapmadığını bilmesi gerekir. Buyursun yanına meclis üyelerini, çalışma arkadaşlarını ve gazetecileri alsın bir araya gelelim, 2009 seçim vaatlerini tek tek sorgulayalım. Bakalım hangileri yapılmış hangileri yapılmamış. Biz siyaseti yalan ve iftira üzerinden değil, gerçekler üzerinden belgelerle yapıyoruz. Siyaset laf kalabalığı ile yapılmaz. Öyle iki buçuk proje yapınca kendini yüz iki buçuk proje yaptığını sanmayacaksın. Vaatlerin ortada, Tekkeköy, halkımız burada, çıkarız karşılarına neyi yapıp neyi yapmadığına Tekkeköy’lü hemşerilerimiz karar verir olur biter. Vaatlerini yapmışsan biz erdemimiz gereği özür dileriz, yapmamışsan kimin yalan ve hayal üzerinden siyaset yaptığına halkımız karar verir.” Diyerek sözlerini noktaladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.