REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Yusuf Ziya Yılmaz, “Hizmet Lafla Değil Tecrübe ve Birikimle Yapılır”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yusuf Ziya Yılmaz, “Hizmet Lafla Değil Tecrübe ve Birikimle Yapılır”
1.062
10 Mart 2014 - 6:58
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Yılmaz, hizmet üretmenin vaat ya da lafla olamayacağını söyleyerek, “Hizmet bilgi işidir. Hizmet birikim işidir. Hizmet tecrübe işidir. Hizmet lafla değil bilgi ve birikimle yapılır” dedi.

AK Parti tarafından Adalet Mahallesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi açılış programına katılan Başkan Yılmaz burada vatandaşlara hitap etti. Miting havasında geçen açılışa Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun Eski Milletvekili Binnur Şahinoğlu, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım ilçesinde son 5 yılda yaşanan sıkıntıları, problemleri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak en iyi yaşamış olan birisi olduğunu dile getirerek, “Ben de bu beş yıl içerisindeki kayıplara gerçekten çok üzüldüm. Ama size şunu söyleyeyim, biz 30 Marttan sonra Erdoğan Beyle beraber bu beş yıl içerisinde İlkadım’da kaybettiğimiz mevzileri, kaybettiğimiz bir takım hizmetleri tekrar telafi etmek için dolu dizgin koşarız. Hiç merak etmeyin, bunları telafi ederiz. Bizler öyle ufak tefek imtihanlardan geçerek Belediye Başkan Adayı olmadık. Hem geçmişte yaptığımız işlerle ilgili elde ettiğimiz itibarlar ve elde ettiğimiz beceri karnemizle, hem de toplumun gözünde, insanlarımızın gözünde elde ettiğimiz kredi ve intibalarımız sonucunda önümüzdeki beş yıl için belediye başkanlıklarına aday olarak gösterildik. Biliyoruz ki sizler onun için bize destek oluyorsunuz, yüreğinizi ortaya koyuyorsunuz. Allah bizi size karşı mahcup etmesin.” Diye konuştu.

İçinde bulunduğumuz 2014’ü takip eden beş yıl içerisindeki hizmetlerin Samsun’u 2019’a taşıyacağını kaydeden Başkan Yılmaz sözlerini şu şekide tamamladı “2019 senesi Samsun için çok özel bir tarih. 2019, 1919’un 100. yıl seneyi devriyesi. Bu şehri, yıldızı parlamış, kalkınmış, birtakım eksikliklerini bitirmiş halde, Türkiye’nin bütün büyük şehirleri içerisinde en iddialı vizyon ve donatılarla donatılmış olarak 2019’a götürecek ekipler olarak çok hırslıyız, çok gayretliyiz, çok azimliyiz. Bunu bilmenizi istiyorum. Yüreğinizin enerjisini biz görüyoruz ve buna layık olmak için mücadele ediyoruz. Buna layık olmak için kafamızdaki projeler, programlar gelecek öngörüleri, bir takım stratejileri de hep buna göre planlıyoruz. Otobüsün üzerlerinde konuştuğumuz şeylerin yerine getirilmesi ile ilgili bir sorumluluğun bizim üzerimize yüklediği yükü çok iyi tahlil ediyoruz. Çok iyi bilincindeyiz, bunu bilmenizi istiyorum. Laf ola beri gele ile olmaz bu işler. Bu işler bilgiyle olur. Bu işler tecrübe ile olur. Bu işler birikim ile olur. Bu işler daha da ötesinde AK Parti iktidarının ortaya koyduğu hükümet desteği ile olur. Yerelde de belediye başkanlarının el ele vermesi ile olur. Bu işler dağılmış, birbirleri ile kopmuş, birbirleri ile farklı farklı siyasi olayların peşinde koşan belediye başkanlarının dağınıklığı içerisinde bir yere gitmez. Bu işler ele ele tutuşmayla, birliktelikle, enerji ve sinerjilerin birleşmesiyle olur. Onun için birlik ve beraberlik çıkması lazım bu seçimden. Samsun halkına sesleniyorum; ancak o zaman başarıya giden sürece ve hedefe dolu dizgin koşabiliriz ve daha kolay ulaşabiliriz. Bizimle ilgili kanaatiniz geçmiş yıllarda ortaya koyduğumuz enerji ve üretim kabiliyetinden geliyor ama ben onları da yeterli görmüyorum. Önümüzdeki yıllar içerisinde, geçmişte öğrendiğimiz, biriktirdiğimiz bir takım tecrübeleri daha hızlı harekete geçmek için kullanmamız gerektiğini düşünüyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.